Hakkımızda | Sanaltabip.com

Hakkımızda

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tıbbi bilgiler sadece sağlık ile ilgili bilgiler sunmak, ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir.

Burada yayınlanan yazıların tamamı, hiçbir şekilde hekim muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalı, hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Sağlığınızla ilgili acil durumlarda, bekleme süresi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceği için, zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz.

Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden ve yorum yapan ziyaretçiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

 

YASAL UYARI

Sanaltabip.com üzerinde sunulan sağlık makaleleri, tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir.

Sanaltabip.com yazılarında bahsedilen tıbbi ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler.

Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız.

Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sanaltabip.com sorumlu değildir.

 

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM