Göbek Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Göbek Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Göbek Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Göbek Çatlakları İçin Etkili Bitkisel Çözümler

Genellikle gebelik sonrası ve ani kilo alıp verme sonucu oluşan karın çatlaklarını bitkisel yollarla çözmek mümkün. Karın bölgesinin, alt ve yan bölgelerinde oluşan çatlaklar kötü bir his yaratabilir fakat korkmayın çözümü oldukça basit. Vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir biçimde çatlak izlerinden kurtulacaksınız. Uygulaması ve gerekli olan yağların tedarik edilmesi zahmetsiz olacaktır. Tedaviyi bir yakınınızın uygulaması sizin açınızdan daha rahat ve basit olacaktır. Kendinizin yapması, çatlak olan bölgelere tam ulaşamamanıza ve karışımın bölgeye tam olarak nüfuz etmemesine neden olabilir.

 

Etkili Yağ Karışımı: Dört adet etkili ve doğal yağların karışımı ile karın üzerinde bulunan çatlakları gidermek oldukça basit. Karışımı uygulamadan önce çatlakların olduğu bölgeleri duş esnasında vücud şampuanları ile iyice temizleyip, keseleyiniz. Böylece bölge üzerindeki ölü hicreleri ve bakterileri temizlemiş olacaksınız.

Etkili karışım için 1 yemek kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı ceviz yağı, 1 yemek kaşığı susam yağı ve 1 tatlı kaşığı menekşe yağını bir kap içerisinde toplayınız ve iyice karıştırınız. İyice karışmış ve hazır hale geldiğini düşündüğünüzde, karın bölgenizdeki çatlaklara bir parça pamuk ile sürünüz. Çatlak olan bölgelere iyice yedirdikten sonra dairesel olarak karnınıza masaj  yapınız. Bu tedaviyi haftada iki kez uygulayabilirsiniz. Bu doğal bitkisel yağların derinizi besleyecek ve oluşan çatlaklara son vereceği uzmanlar tarafından onaylanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM